(+373) 78 888 900

In construction

69 100 €
1 685 € / m² , Mortgage 399 € / month
Botanica, sos. Muncesti
1 room
41 m²
9/18 floors
1 bathroom
ID 431913
In construction

84 900 €
86 800 €
1 633 € / m² , Mortgage 490 € / month
Botanica, Dacia avenue
1 + Living
52 m²
3/10 floors
1 bathroom
ID 414589
Medium Price

53 000 €
55 000 €
Exclusive
1 060 € / m² , Mortgage 306 € / month
Botanica, sos. Muncesti
2 rooms
50 m²
5/5 floors
2 bathrooms
ID 423382
Very Good Price
In construction

68 300 €
72 500 €
1 708 € / m² , Mortgage 394 € / month
Botanica, sos. Muncesti
1 room
40 m²
16/18 floors
1 bathroom
ID 397455
In construction

87 300 €
93 900 €
1 647 € / m² , Mortgage 504 € / month
Botanica, sos. Muncesti
2 rooms
53 m²
9/18 floors
1 bathroom
ID 397453
In construction

66 500 €
68 500 €
1 167 € / m² , Mortgage 384 € / month
Botanica, Bacioii Noi street
2 rooms
57 m²
5/13 floors
2 bathrooms
ID 391309
Medium Price