SkyHouse! Botanica, șos. Muncești, 2 camere! Variantă Albă!

559 Vizualizări
ID 433571
SkyHouse! Botanica, șos. Muncești, 2 camere! Variantă Albă!: 0SkyHouse! Botanica, șos. Muncești, 2 camere! Variantă Albă!: 1SkyHouse! Botanica, șos. Muncești, 2 camere! Variantă Albă!: 2SkyHouse! Botanica, șos. Muncești, 2 camere! Variantă Albă!: 3SkyHouse! Botanica, șos. Muncești, 2 camere! Variantă Albă!: 4
SkyHouse! Botanica, șos. Muncești, 2 camere! Variantă Albă!: 0
SkyHouse! Botanica, șos. Muncești, 2 camere! Variantă Albă!: 1
SkyHouse! Botanica, șos. Muncești, 2 camere! Variantă Albă!: 2
SkyHouse! Botanica, șos. Muncești, 2 camere! Variantă Albă!: 3
SkyHouse! Botanica, șos. Muncești, 2 camere! Variantă Albă!: 4

Proprietăți

Locație
Botanica
Nr. camere
2 camere
Fond locativ
Bloc nou
Stare imobil
În construcție
Suprafața
53 m²
Nivel
10/18 etaje
Nr. bai
1 baie
Încălzire autonomă
Da
Planificare
Individuală

Descriere

Dacă vrei să scapi de agitația din oraș, cumpără un apartament într-un loc liniștit!

Spre vânzare apartament în bloc nou, amplasat în sectorul Botanica, șos. Muncești. Locuința are suprafața de 54m2 și este compartimentată în: 2 camere, bucătărie, balcon, bloc sanitar și antreu.

  • încălzire autonomă;
  • încălzire prin pardoseală;
  • geamuri termopan;
  • ușă blindată;
  • localizare de mijloc;
  • supraveghere video;
  • locuri de parcare.

De ce să cumperi prin compania Acces Imobil? Clienții care cumpără un apartament prin compania Acces Imobil beneficiază de servicii imobiliare profesioniste absolut GRATUIT!

  • Consultanță gratuită cu privire la prețurile reale de piață;
  • Consultanță juridică în domeniul imobiliar (verificarea și pregătirea actelor necesare pentru tranzacție);
  • Consultanță profesionistă cu privire la accesarea unui credit ipotecar;
  • Ajutor pe întreg procesul de vânzare-cumpărare a unui imobil (economisiți timp, nervi și bani).

Facilități

Școală
500 m
Supermarket
200 m

Calculator credit ipotecar

Rolul acestui calcul estimativ este unul orientativ și nu are valoare contractuală. Toate creditele acordate de MAIB au loc în valuta națională MDL. Vezi detalii

5 %
30 %
10 %
90 %
1 an
30 ani
SliderSlider
Preț imobil
79 500 €
Suma finanțată
55 650 €
Plata lunară
0 €
Solicită Credit

Obiecte similare

În construcție
: Botanica, șos. Muncești
78 500 €
1 635 € / m² , Ipotecă 453 € / lună
Botanica, șos. Muncești
1 + Living
48
1/18 etaje
1 baie
ID 449427
: Botanica, str. Grenoble
78 900 €
79 900 €
1 489 € / m² , Ipotecă 455 € / lună
Botanica, str. Grenoble
2 camere
53
2/5 etaje
2 băi
ID 446090
Preț Mediu
Nou, nelocuit
: Botanica, str. Burebista
82 700 €
85 700 €
1 531 € / m² , Ipotecă 477 € / lună
Botanica, str. Burebista
1 + Living
54
1/16 etaje
1 baie
ID 440619
Preț Foarte Bun
: Botanica, str. I. V. Viteazul
80 900 €
81 900 €
1 471 € / m² , Ipotecă 467 € / lună
Botanica, str. I. V. Viteazul
3 camere
55
1/5 etaje
1 baie
ID 435684
: Botanica, str. Grenoble
79 900 €
84 900 €
1 453 € / m² , Ipotecă 461 € / lună
Botanica, str. Grenoble
2 camere
55
6/6 etaje
1 baie
ID 434107
Preț Foarte Bun