Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!

422 Vizualizări
ID 448115
Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 0Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 1Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 2Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 3Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 4Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 5Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 6Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 7Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 8Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 9Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 10
Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 0
Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 1
Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 2
Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 3
Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 4
Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 5
Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 6
Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 7
Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 8
Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 9
Botanica, bd. Dacia, 2 camere + living! Euroreparație!: 10

Proprietăți

Locație
Botanica
Nr. camere
2 camere + Living
Fond locativ
Secundar
Stare imobil
Reparație Euro
Suprafața
60 m²
Nivel
4/9 etaje
Nr. bai
2 băi
Planificare
Seria MS

Descriere

A avea un spațiu propriu, o locuință care să îți ofere siguranță, confort și independență este visul oricăruia dintre noi!

Spre vânzare apartament în bloc locativ, situat în sectorul Botanica, bd. Dacia! Locuința dispune de suprafața de 60m2 și este compartimentată în: 2 camere, living, bucătărie, balcon, 2 blocuri sanitare și antreu. 

  • locuri de parcare.

ATENȚIE! Imobilul poate fi cumpărat în credit cu doar 30% rată inițială!

De ce să cumperi prin compania Acces Imobil?

Clienții care cumpără un apartament prin compania Acces Imobil beneficiază de servicii imobiliare profesioniste absolut GRATUIT!

  • Consultanță gratuită cu privire la prețurile reale de piață;
  • Consultanță juridică în domeniul imobiliar (verificarea și pregătirea actelor necesare pentru tranzacție);
  • Consultanță profesionistă cu privire la accesarea unui credit ipotecar;
  • Ajutor pe întreg procesul de vânzare-cumpărare a unui imobil (economisiți timp, nervi și bani).

Facilități

Școală
500 m
Farmacie
300 m
Teren de joacă
200 m
Grădiniţă
500 m
Bancă
300 m
Parc
250 m
Spital
500 m
Supermarket
200 m

Calculator credit ipotecar

Rolul acestui calcul estimativ este unul orientativ și nu are valoare contractuală. Toate creditele acordate de MAIB au loc în valuta națională MDL. Vezi detalii

5 %
30 %
10 %
90 %
1 an
30 ani
SliderSlider
Preț imobil
115 000 €
Suma finanțată
80 500 €
Plata lunară
0 €
Solicită Credit

Obiecte similare

: Botanica, str. Plaiului
115 000 €
Exclusiv
1 825 € / m² , Ipotecă 664 € / lună
Botanica, str. Plaiului
2 camere
63
1/12 etaje
1 baie
ID 446542
Preț Mediu
: Botanica, str. Prigoreni
110 000 €
1 897 € / m² , Ipotecă 635 € / lună
Botanica, str. Prigoreni
2 + Living
58
9/10 etaje
1 baie
ID 454583
Preț Mediu
Nou, nelocuit
: Botanica, str. Sarmizegetusa
109 500 €
1 825 € / m² , Ipotecă 632 € / lună
Botanica, str. Sarmizegetusa
3 camere
60
4/5 etaje
1 baie
ID 450995
: Botanica, str. Traian
110 000 €
1 692 € / m² , Ipotecă 635 € / lună
Botanica, str. Traian
2 + Living
65
2/12 etaje
2 băi
ID 454192
Preț Foarte Bun
: Botanica, str. Sarmizegetusa
115 000 €
122 000 €
1 855 € / m² , Ipotecă 664 € / lună
Botanica, str. Sarmizegetusa
2 camere
62
5/10 etaje
1 baie
ID 444406
Preț Foarte Bun