Buiucani, str. Onisifor Ghibu, 3 camere. De mijloc! Seria MS
Proprietăți
Descriere
Oportunitate excelentă în Buiucani – apartament luminos și bine amplasat!
Spre vânzare apartament cu 3 camere în bloc secundar, situat pe str. Onisifor Ghibu, sectorul Buiucani. Locuința are suprafața totală de 70m², se află la etajul 6 din 9 și dispune de o compartimentare funcțională: 3 camere, 2 blocuri sanitare, 2 balcoane și antreu. Imobilul este locuit și necesită o reparație medie, oferind un potențial excelent de personalizare.
- încălzire centralizată;
- ușă blindată;
- ascensor;
- mobilat parțial;
- localizare de mijloc și bilaterală;
- locuri de parcare.
În imediata apropiere: Transport Public, Biserică, Farmacie, Grădiniță, Școală, Supermarket, Teren de Joacă, Parc, Parcare, Clinică Medicală.
ATENȚIE! Acum poți cumpăra apartamentul în credit cu doar 30% rată inițială!
De ce să cumperi prin compania Acces Imobil? Clienții care cumpără un apartament prin compania Acces Imobil beneficiază de servicii imobiliare profesioniste absolut GRATUIT!
- Consultanță gratuită cu privire la prețurile reale de piață;
- Consultanță juridică în domeniul imobiliar (verificarea și pregătirea actelor necesare pentru tranzacție);
- Consultanță profesionistă cu privire la accesarea unui credit ipotecar;
- Ajutor pe întreg procesul de vânzare-cumpărare a unui imobil (economisiți timp, nervi și bani).




















