Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!

494 Vizualizări
ID 443835
Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 0Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 1Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 2Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 3Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 4Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 5Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 6Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 7Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 8Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 9
Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 0
Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 1
Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 2
Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 3
Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 4
Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 5
Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 6
Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 7
Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 8
Ciocana, str. Ciocana, 2 camere. Euroreparație! De mijloc!: 9

Proprietăți

Locație
Ciocana
Nr. camere
2 camere
Fond locativ
Secundar
Stare imobil
Reparație Euro
Suprafața
55 m²
Nivel
5/13 etaje
Nr. bai
2 băi
Planificare
Individuală

Descriere

Uită de griji! Ia-ți hainele și vino în noua ta locuință!

Vânzare apartament în bloc locativ, situat în sectorul Ciocana, str. Ciocana. Locuința are 55m2 și este compartimentată în: 2 camere, bucătărie, balcon, 2 blocuri sanitare și antreu.

  • euroreparație;
  • încălzire centralizată;
  • geamuri termopane;
  • mobilă + tehnică de uz casnic;
  • ușă blindată;
  • localizare de mijloc;
  • locuri de parcare.

ATENȚIE! Imobilul poate fi cumpărat în credit cu doar 30% rată inițială!

De ce să cumperi prin compania Acces Imobil? Clienții care cumpără un apartament prin compania Acces Imobil beneficiază de servicii imobiliare profesioniste absolut GRATUIT!

  • Consultanță gratuită cu privire la prețurile reale de piață;
  • Consultanță juridică în domeniul imobiliar (verificarea și pregătirea actelor necesare pentru tranzacție);
  • Consultanță profesionistă cu privire la accesarea unui credit ipotecar;
  • Ajutor pe întreg procesul de vânzare-cumpărare a unui imobil (economisiți timp, nervi și bani).

Facilități

Farmacie
300 m
Supermarket
200 m

Calculator credit ipotecar

Rolul acestui calcul estimativ este unul orientativ și nu are valoare contractuală. Toate creditele acordate de MAIB au loc în valuta națională MDL. Vezi detalii

5 %
30 %
10 %
90 %
1 an
30 ani
SliderSlider
Preț imobil
92 000 €
Suma finanțată
64 400 €
Plata lunară
0 €
Solicită Credit

Obiecte similare

: Ciocana, str. Mircea cel Bătrân
91 900 €
96 900 €
Exclusiv
1 702 € / m² , Ipotecă 530 € / lună
Ciocana, str. Mircea cel Bătrân
2 camere
54
7/9 etaje
2 băi
ID 454223
Preț Mediu
: Ciocana, str. Mihail Sadoveanu
87 900 €
1 598 € / m² , Ipotecă 507 € / lună
Ciocana, str. Mihail Sadoveanu
2 camere
55
2/10 etaje
2 băi
ID 447327
Preț Foarte Bun
: Ciocana, str. Budăi
88 000 €
1 600 € / m² , Ipotecă 508 € / lună
Ciocana, str. Budăi
2 camere
55
7/9 etaje
1 baie
ID 453803
Preț Foarte Bun
: Ciocana, str. Voluntarilor
93 900 €
94 900 €
1 565 € / m² , Ipotecă 542 € / lună
Ciocana, str. Voluntarilor
2 camere
60
8/9 etaje
2 băi
ID 445133
Preț Foarte Bun
: Ciocana, str. Nicolae Milescu Spătaru
94 900 €
95 000 €
1 825 € / m² , Ipotecă 548 € / lună
Ciocana, str. Nicolae Milescu Spătaru
2 camere
52
8/9 etaje
2 băi
ID 432372
Preț Bun