Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!

393 Vizualizări
ID 433322
Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 0Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 1Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 2Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 3Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 4Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 5Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 6Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 7Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 8Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 9Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 10Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 11Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 12Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 13Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 14
Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 0
Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 1
Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 2
Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 3
Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 4
Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 5
Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 6
Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 7
Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 8
Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 9
Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 10
Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 11
Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 12
Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 13
Bloc Nou! str. Nicolae Dimo, Durlești, 2 camere + living. Euroreparație!: 14

Proprietăți

Locație
Durlești
Nr. camere
2 camere + Living
Fond locativ
Bloc nou
Stare imobil
Reparație Euro
Suprafața
67 m²
Nivel
3/7 etaje
Nr. bai
1 baie
Încălzire autonomă
Da

Descriere

Cumpărarea propriei locuințe — un lucru responsabil, care nu acceptă decizii necugetate. Alegerea ta este îmbinarea perfectă a confortului și funcționalității!

Vă prezentăm apartament în bloc nou, amplasat în Durlești, str. Nicolae Dimo. Locuința are suprafața de 67m2 și vă pune la dispoziție 2 camere, living, bucătărie, balcon, bloc sanitar și antreu.

  • locuri de parcare.

În apropiere se află: Bancă, Farmacie, Grădiniță, Piață, Școală, Supermarket, Teren de Joacă, Parc, Parcare!

ATENȚIE! Imobilul poate fi cumpărat în credit cu doar 30% rată inițială!

De ce să cumperi prin compania Acces Imobil? Clienții care cumpără un apartament prin compania Acces Imobil beneficiază de servicii imobiliare profesioniste absolut GRATUIT!

  • Consultanță gratuită cu privire la prețurile reale de piață;
  • Consultanță juridică în domeniul imobiliar (verificarea și pregătirea actelor necesare pentru tranzacție);
  • Consultanță profesionistă cu privire la accesarea unui credit ipotecar;
  • Ajutor pe întreg procesul de vânzare-cumpărare a unui imobil (economisiți timp, nervi și bani).

 

Facilități

Farmacie
300 m
Teren de joacă
200 m
Parcare
200 m

Calculator credit ipotecar

Rolul acestui calcul estimativ este unul orientativ și nu are valoare contractuală. Toate creditele acordate de MAIB au loc în valuta națională MDL. Vezi detalii

5 %
30 %
10 %
90 %
1 an
30 ani
SliderSlider
Preț imobil
147 900 €
Suma finanțată
103 530 €
Plata lunară
0 €
Solicită Credit

Obiecte similare

Nou, nelocuit
: Durlești, str. Regina Elisabeta
144 900 €
2 163 € / m² , Ipotecă 836 € / lună
Durlești, str. Regina Elisabeta
2 + Living
67
7/7 etaje
1 baie
ID 456796
Preț Mediu
Nou, nelocuit
: Durlești, str. Cartușa
146 900 €
2 069 € / m² , Ipotecă 848 € / lună
Durlești, str. Cartușa
2 + Living
71
7/9 etaje
1 baie
ID 456791
Preț Mediu
Nou, nelocuit
: Durlești, str. Cartușa
149 600 €
2 078 € / m² , Ipotecă 863 € / lună
Durlești, str. Cartușa
2 + Living
72
8/10 etaje
2 băi
ID 454756
Preț Bun
Nou, nelocuit
: Durlești, str. Cartușa
146 900 €
149 900 €
2 040 € / m² , Ipotecă 848 € / lună
Durlești, str. Cartușa
2 + Living
72
5/10 etaje
2 băi
ID 452462
Preț Bun
Nou, nelocuit
: Durlești, str. Cartușa
149 900 €
2 111 € / m² , Ipotecă 865 € / lună
Durlești, str. Cartușa
2 + Living
71
7/10 etaje
1 baie
ID 444202
Preț Bun

Obiecte vizualizate

: Ciocana, str. Igor Vieru
31 000 €
32 000 €
2 214 € / m² , Ipotecă 179 € / lună
Ciocana, str. Igor Vieru
1 cameră
14
9/9 etaje
2 băi
ID 431048
Nou, nelocuit
: Botanica, bd. Decebal
119 900 €
124 000 €
1 537 € / m² , Ipotecă 692 € / lună
Botanica, bd. Decebal
2 camere
78
8/13 etaje
2 băi
ID 432817
Preț Bun