Milanin Nixon! Râșcani, str. Spartacus/Renașterii Naționale, 2 camere + living. Variantă albă!

370 Vizualizări
ID 379482
Milanin Nixon! Râșcani, str. Spartacus/Renașterii Naționale, 2 camere + living. Variantă albă!: 0Milanin Nixon! Râșcani, str. Spartacus/Renașterii Naționale, 2 camere + living. Variantă albă!: 1Milanin Nixon! Râșcani, str. Spartacus/Renașterii Naționale, 2 camere + living. Variantă albă!: 2Milanin Nixon! Râșcani, str. Spartacus/Renașterii Naționale, 2 camere + living. Variantă albă!: 3
Milanin Nixon! Râșcani, str. Spartacus/Renașterii Naționale, 2 camere + living. Variantă albă!: 0
Milanin Nixon! Râșcani, str. Spartacus/Renașterii Naționale, 2 camere + living. Variantă albă!: 1
Milanin Nixon! Râșcani, str. Spartacus/Renașterii Naționale, 2 camere + living. Variantă albă!: 2
Milanin Nixon! Râșcani, str. Spartacus/Renașterii Naționale, 2 camere + living. Variantă albă!: 3

Proprietăți

Locație
Râșcani
Nr. camere
2 camere + Living
Fond locativ
Bloc nou
Stare imobil
În construcție
Suprafața
65 m²
Nivel
8/24 etaje
Nr. bai
1 baie
Încălzire autonomă
Da
Planificare
Individuală
Comp. de construcții
Milanin

Descriere

Aici totul este interconectat. Energia salvează fiecare detaliu al proiectului.

Spre vânzare apartament, situat în sectorul Râșcani, str. Spartacus. Locuința are suprafața de 65m2 și este compartimentată în: 2 camere, living, bucătărie, 2 balcoane, bloc sanitar și antreu.

  • curte de tip închis.

De ce să cumperi prin compania Acces Imobil? Clienții care cumpără un apartament prin compania Acces Imobil beneficiază de servicii imobiliare profesioniste absolut GRATUIT!

  • Consultanță gratuită cu privire la prețurile reale de piață;
  • Consultanță juridică în domeniul imobiliar (verificarea și pregătirea actelor necesare pentru tranzacție);
  • Consultanță profesionistă cu privire la accesarea unui credit ipotecar;
  • Ajutor pe întreg procesul de vânzare-cumpărare a unui imobil (economisiți timp, nervi și bani).

Facilități

Școală
500 m
Farmacie
300 m
Teren de joacă
200 m
Grădiniţă
500 m
Bancă
300 m
Parc
250 m

Calculator credit ipotecar

Rolul acestui calcul estimativ este unul orientativ și nu are valoare contractuală. Toate creditele acordate de MAIB au loc în valuta națională MDL. Vezi detalii

5 %
30 %
10 %
90 %
1 an
30 ani
SliderSlider
Preț imobil
123 500 €
Suma finanțată
86 450 €
Plata lunară
0 €
Solicită Credit

Obiecte similare

: Râșcani, str. Cornești
124 000 €
125 000 €
1 968 € / m² , Ipotecă 716 € / lună
Râșcani, str. Cornești
2 camere
63
10/14 etaje
1 baie
ID 300380
Nou, nelocuit
: Râșcani, bd. Moscova
127 900 €
2 132 € / m² , Ipotecă 738 € / lună
Râșcani, bd. Moscova
2 camere
60
7/11 etaje
1 baie
ID 438443
Preț Bun
: Râșcani, str. Cornești
122 000 €
125 000 €
2 033 € / m² , Ipotecă 704 € / lună
Râșcani, str. Cornești
2 camere
60
7/14 etaje
1 baie
ID 435673
În construcție
: Râșcani, str. Tudor Vladimirescu
119 900 €
121 900 €
1 845 € / m² , Ipotecă 692 € / lună
Râșcani, str. Tudor Vladimirescu
2 + Living
65
14/20 etaje
2 băi
ID 394668
Nou, nelocuit
: Râșcani, str. Alecu Russo
117 900 €
119 900 €
1 965 € / m² , Ipotecă 680 € / lună
Râșcani, str. Alecu Russo
2 + Living
60
3/5 etaje
1 baie
ID 379621
Preț Bun