Ro
Ro
Ру
En
(+373) 78 888 900
Închirierea imobilelor
Consultanță cu privire la credite ipotecare
Spații Comerciale
(+373) 68 888 465
(+373) 68 888 465
140 000 €
Exclusiv
Durlești
Agricol
90
ari
ID 452181
4 500 €
Exclusiv
Telecentru, șos. Hâncești
Comercial
205
m²
1
ID 448525
10 000 €
Exclusiv
Râșcani, str. S. Rădăuțanu
Comercial
500
m²
1
ID 445754
3 200 €
Vatra, str. Plopilor
Depozit / Producere
714
m²
1
ID 445550
250 000 €
Exclusiv
2 212 € / m² , Ipotecă 1 443 € / lună
Buiucani, str. Ioana Radu
Comercial
113
m²
1
ID 362179
1 300 €
Centru,str. Albișoara
Oficii
130
m²
2
ID 23821
255 000 €
265 000 €
2 802 € / m² , Ipotecă 1 471 € / lună
Ciocana, str. Milescu Spătaru
Oficii
91
m²
2
ID 427619
2 300 €
Buiucani, str. Bariera Sculeni
Oficii
320
m²
3
ID 230613
135 000 €
2 935 € / m² , Ipotecă 779 € / lună
Centru,str. Ivan Zaikin
Comercial
46
m²
1
ID 424167
3 700 €
Centru,str. Mihai Eminescu
Oficii
165
m²
2
ID 416008
660 000 €
4 000 € / m² , Ipotecă 2 666 € / lună
Centru,str. Mihai Eminescu
Oficii
165
m²
1
ID 412406
900 000 €
940 000 €
1 636 € / m² , Ipotecă 5 194 € / lună
Centru,str. Haltei
Depozit / Producere
550
m²
1
ID 401474
10 600 €
Ciocana,str. M. Drăgan
Depozit / Producere
2650
m²
1
ID 16681
400 000 €
2 454 € / m² , Ipotecă 1 616 € / lună
Centru, bd. Ștefan cel Mare
Oficii
163
m²
1
ID 15002
← Anterioară
1
Următoare →
>