(+373) 78 888 900
Apartamente la etapa de construcție în Chișinău
220 apartamente disponibile
Sortare
Timpul postării
În construcție

70 000 €
Exclusiv
1 458 € / m² , Ipotecă 404 € / lună
Botanica/Aeroport, bd. Dacia
1 + Living
48 m²
5/9 etaje
2 băi
ID 452507
În construcție

69 000 €
Exclusiv
1 605 € / m² , Ipotecă 398 € / lună
Botanica, bd. Dacia
1 + Living
43 m²
7/11 etaje
1 baie
ID 440385
Preț Mediu
În construcție

95 000 €
97 500 €
Exclusiv
1 418 € / m² , Ipotecă 548 € / lună
Botanica, str. Dimineții
2 + Living
67 m²
15/18 etaje
2 băi
ID 430883
Preț Mediu
În construcție

139 900 €
149 900 €
Exclusiv
1 646 € / m² , Ipotecă 807 € / lună
Botanica, str. Europa
2 + Living
85 m²
5/6 etaje
2 băi
ID 418171
Preț Mediu
În construcție

175 000 €
Exclusiv
1 667 € / m² , Ipotecă 1 010 € / lună
Botanica, str. Grădina Botanică
3 + Living
105 m²
6/14 etaje
2 băi
ID 422622
Preț Mediu
În construcție

85 680 €
86 650 €
Exclusiv
1 680 € / m² , Ipotecă 495 € / lună
Botanica, str. Grădina Botanică
1 cameră
51 m²
7/16 etaje
1 baie
ID 419665
Preț Mediu
În construcție

81 900 €
Exclusiv
1 861 € / m² , Ipotecă 473 € / lună
Botanica, str. Europa
1 cameră
44 m²
2/5 etaje
1 baie
ID 418731
În construcție

74 900 €
Exclusiv
881 € / m² , Ipotecă 432 € / lună
Botanica, bd. Dacia
3 camere
85 m²
3/7 etaje
2 băi
ID 384189
Preț Foarte Bun
În construcție

74 900 €
Exclusiv
1 189 € / m² , Ipotecă 432 € / lună
Botanica, str. Sarmizegetusa
2 + Living
63 m²
8/10 etaje
1 baie
ID 353718
Preț Foarte Bun
În construcție

64 900 €
1 047 € / m² , Ipotecă 375 € / lună
Cricova, str. Calea Basarabiei
2 + Living
62 m²
6/8 etaje
1 baie
ID 456046
Preț Bun
În construcție

70 000 €
1 458 € / m² , Ipotecă 404 € / lună
Durlești, str. Nicolae Dimo
1 cameră
48 m²
8/5 etaje
1 baie
ID 455528
Preț Bun
În construcție

86 660 €
1 398 € / m² , Ipotecă 500 € / lună
Durlești, str. Nicolae Dimo
2 camere
62 m²
2/11 etaje
1 baie
ID 455530
În construcție

83 000 €
1 694 € / m² , Ipotecă 479 € / lună
Râșcani, Calea Moșilor
1 + Living
49 m²
3/9 etaje
2 băi
ID 426382
Preț Mediu
Apartamente la etapa de construcție în Chișinău – investiție inteligentă
Ești în căutarea unui apartament în Chișinău sau a unei investiții imobiliare profitabile? La Acces Imobil oferim apartamente la etapa de construcție în diverse sectoare din Chișinău — o soluție avantajoasă dacă vrei preț redus, personalizare și posibil profit la revânzare.
De ce să alegi un apartament la construcție?
- Preț mai mic per m² comparativ cu locuințele finalizate
- Opțiuni de personalizare: poți alege finisajele, compartimentarea, designul interior după gustul tău
- Randament bun la revânzare sau închiriere: locuințe noi sunt mereu căutate
- Flexibilitate: termene de plată mai avantajoase, posibil plăți în tranșe
- Transparență și implicare din timp: vezi evoluția lucrărilor, poți alege etajul, orientarea, etc.
Unde sunt disponibile apartamente la construcție
De regulă, aceste oferte provin din blocuri noi sau complexe rezidențiale în dezvoltare, localizate în zone cu infrastructură bună:
- Blocuri noi în diverse sectoare (Botanica, Ciocana, Rîșcani, Buiucani, Telecentru etc.)
- Zone apropiate de transport, magazine, servicii, școli și spații verzi
Ce primești când alegi o locuință în construcție
- Contract transparent, cu termen de finalizare clar
- Posibilitatea de alegere a finisajelor și designului interior
- Documente curate, asistență juridică și consultanță completă
- Opțiune de personalizare a planimetriei, dacă proiectul permite
De ce Acces Imobil este partenerul tău de încredere